Fundusze Europejskie

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA „BAR-BECUE” TOMASZ SZMITKOWSKI realizuje projekt pn. „Wzrost konkurencyjności firmy poprzez rozszerzenie oferty o tradycyjne innowacyjne produkty”. Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020.
Celem głównym projektu jest podniesienie konkurencyjności FIRMY HANDLOWO USŁUGOWEJ "BAR-BECUE" TOMASZ SZMITKOWSKI na rynku lokalnym, regionalnym, krajowym poprzez wdrożenie nowych produktów tj. podpłomyki, dania z gęsiny, czeburki, klopsiki królewieckie, dania z baraniny i jagnięciny, kiszone warzywa (brukiew, topinambur), ciasta kruche z owocami sezonowymi.

Cel zostanie osiągnięty poprzez zakup niezbędnych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzenie, robót budowlanych oraz działań promocyjnych i edukacyjnych.

Wartość projektu: 638 869,38 zł
Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 420 666,92 zł

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X